OBRAZEC ZA DIREKTNO OBREMENITEV

Od 7. 12. 2012 dalje smo vključeni v sistem evropskih direktnih obremenitev SEPA (krajše SDD). Ta sistem nadomešča dosedanji sistem slovenskega plačevanja preko trajnikov. Spremni se način odpiranja in ukinitve SDD-jev oz. trajnikov.
Tako boste soglasja za otvoritev oz. ukinitev odslej urejali direktno s šolo
in ne več na vaši matični banki. Kontaktna oseba je Frančiška Skubic tel.:
03 56 88 138 oz. e-naslov: gs.lasko-radece@guest.arnes.si.
V priponki smo pripravili obrazec za otvoritev/ukinitev direktne obremenitve oz. izdajo
soglasja za vključitev v SDD, ki ga, v kolikor se želite vključiti v sistem, izpolnite, podpišite in pošljite na naslov šole. Veljavni so v celoti izpolnjeni in podpisani obrazci, ki so lahko poslani po pošti ali posredovani kot scan-dokument na e-naslov. Direktne bremenitve bomo izvajali 18. v mesecu (tako kot do sedaj). Več si lahko preberete v Splošnih pogojih.
Za vsa vprašanja smo vam na voljo na naših kontaktih.

SLOŠNI POGOJI SDD

OBRAZEC SOGLASJE SDD

Datum objave: 02.01.2013

Nazaj na prvo stran  | KONTAKT  | ZAPOSLENI  | ORGANI ZAVODA  | ŠOLSKI KOLEDAR  | GLASBENI BONTON