ORGANI ZAVODA

Organi zavoda
Svet zavoda je organ upravljanja javne šole.
Sestavljajo ga trije predstavniki ustanovitelja, trije predstavniki staršev in pet predstavnikov delavcev:
  •  predstavniki ustanovitelja: Barbka RODE – Laško, Martin TERAŽ - Laško,  Robert ZOREC – Radeče;
  • predstavniki staršev: Dubravka KALIN - Radeče, Irena ZEME - Laško, Matjaž GUČEK - Laško
  • predstavniki delavcev: Tatjana BRINOVEC – predsednica, Neva Marn HAFNER, Benjamin KOS, Valentin BELEJ, Primož RAZBORŠEK.
Pristojnosti Sveta zavoda so opredeljene v 48. členu ZOFVI-UPB5.

Svet staršev sestavljajo starši učencev različnih oddelkov v Radečah in v Laškem. Mandat v svetu staršev je pogojen s statusom učenca pri določenem programu. Na začetku šolskega leta starši izvolijo člane, ti pa predsednika ter namestnika predsednika sveta staršev, ki zastopata interese vseh staršev oddelka.
Predstavniki staršev Radeče: Majda Rotovnik - oddelek godal; Boštjan Breznikar - oddelek klavirja in petja; Petra Grahek - oddelek brenkal; Sebastjan Felzer - oddelek pihal; Maja Kočar - oddelek trobil in tolkal; Sandra Barachini - oddelek harmonik in diatoničnih harmonik; Mateja Kovačič Gros - Predšolska glasbena vzgoja; Ana Novak - Glasbena pripravnica; Lidija Stopinšek - plesni oddelek.
Predstavniki staršev Laško: Nataša Veršec - oddelek klavirja in petja; Matjaž Guček - oddelek godal; Irena Zeme - oddelek saksofona in klarineta; Marija Čibej - oddelek trobil in tolkal; Bogomila Košec Kajtna - oddelek flavt; Alenka Lendero - oddelek brenkal; Katja Kanduč Gunzek - oddelek harmonik in diatoničnih harmonik; Niko Bukovšek- Glasbena pripravnica; Mojca Zdouc - plesni oddelek
Naloge sveta staršev so opredeljene  v 66. členu ZOFVI-UPB5.

Strokovni aktivi obravnavajo problematiko predmeta, usklajujejo merila za ocenjevanje, dajejo učiteljskemu zboru predloge za izboljšanje vzgojno-izobraževalnega dela, obravnavajo predloge staršev ter opravljajo druge strokovne naloge, določene z letnim delovnim načrtom.

Vodje strokovnih aktivov

HARMONIKA Boris Razboršek   BRENKALA Janja Brlec
GODALA Vida Rudolf   FLAVTA Tatjana Brinovec
    PLES Špela Medved